İstanbul ACİL Vale Hizmeti

Gündüz toplantı veya alışverişe giderken,  Havaalanından misafir karşılayacağınız zaman 7 gün 24 saat Business Vale olarak Hizmetinizdeyiz.

ACİL Vale

Kendi aracınızla gittiğiniz bir mekanda eğer aracı kullanamayacak durumdaysanız bizi arayın Valeniz size dilediğiniz yere kadar sizin aracınızla hizmet versin. Sadece acil durumlarda değil özel günlerde, sondakika topantılarında Valeniz her zaman hizmetinizde olacak. Bazı Toplantılara yada görüşmelere kendi aracınızla ama Şöför eşliğinde gitmek sizi daha gösterişli yapabilir. Sadece bir kaç saatlik bir Vale hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz bu gibi durumlarda İstanbul’un her noktasında Business Vale hizmetleri bir telefon kadar yakınınızda.

Yoğun bir programınız varsa ve evden yada şirketten çıkamyacak durumdaysanız ve sizin için aracınızı kullanıcak birilerine ihtiyacınız varsa gerek misafirlerinizi gitmek istedikleri yere bırakmak için gerekse aracınızı götürmemizi istediğiniz bir yer varsa siz işinize odaklanın zira Business Vale sizin için Tüm bu işleri geniş Vale kadrosuyla sorunsuz olarak üslenecektir.

Gece dışarı çıktığınzda ve araç kullanamayacak durumdaysanız. Özellikle Alkollü direksiyon başına geçerek hem hayatınızı hem de ehliyetinizi riske atmayın. Arayın Business Vale‘yi şoförlerimiz gitmek istediğiniz yere sizin aracınızla güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırsın.

Call Now Button
Open chat
iletişime geç
Merhaba,
size nasıl yardımcı olabilirim?