Özel Şoför

İstanbul geneli ister şöförlü ister vale hizmeti veriyoruz. Kapıdan kapıya hizmet ile siz değerli misafirlerimiz hizmetindeyiz.

Havalimanı Transferlerlerinde geleceğiniz şehirde adresinize bir an önce ulaşmak isterseniz, sizi havalimanında karşılayabilir ve doğrudan adresinize götürebiliriz. Tecrübeli şöförler ve modern araçlar her zaman hizmetinizdedir.

Araç modeli ve kullanım türü ne olursa olsun, şöförlerimiz özel eğitimlerden geçer ve aracınızı çok iyi şartlarda kullanmak için eğitilmişlerdir. Bu hizmetten faydalanmak için bizi arayabilir veya whatsapp‘dan mesaj gönderebilirsiniz. Hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet anlayışı ile işlerinizde sizlere çözüm ortaklığı sunmaktayız. Dilerseniz günlük şehir dışı seyahatlerinizde sizlere eşlik eder yardımcı oluruz. Uygun fiyatlar kaliteli profesyonel, işini iyi yapan bilinçli uzman kadrolarımız 7/24 her an hizmetinizde olup resmi ve dini bayramlarda emrinizdeyiz

Seyahatlerinizde, toplantılarınızda veya sadece şöför hizmeti veya makam şöförü taleplerinizde bize ulaşabilirsiniz. Deneyimli, şöförlü araç, şöförlü araç kiralama ile profesyonel ve araçlar ve şöförler Türkiyenin neresinde olursanız olun sizlere hizmet veriyoruz.

Gece dışarı çıktığınızda, – Gündüz toplantı veya alışverişe giderken, – Havaalanından misafir karşılayacağınız zaman 7 gün 24 saat, Bizi Çağrı Merkezi numaramızdan 1 saat önce aramanız yeterli.

Fiyat ve Talepleriniz ve şehirler arası şöförlü araç kiralama fiyatları için bizlere 7/24 Telefon veya WhatsApp ile ulaşabilirsiniz.

HİZMET ALANLARIMIZ;

  • Havalimanı Transferleri.
  • Şehir içi Şöförlü Araç Talebi.
  • Şehirler Arası Şöförlü Araç.
  •  Şöför Vale Hizmeti.

Uzman ve uzun yıllardır şöförlük üzerine deneyim yapmış olan şöförlerimizin, sizin aracınızı kullanarak dilediğiniz yere götürmesini sağlayabilirsiniz.

 

Call Now Button
Open chat
iletişime geç
Merhaba,
size nasıl yardımcı olabilirim?