Business Vale Hizmeti

Herhangi bir şekilde aracınızı kendiniz kullanamıyor ve bir noktadan diğerine nakletmek istiyorsanız, Vale Hizmeti tam aradığınız çözümdür.

Business Vale olarak sizin için İstanbul’un herhangi bir noktasında şoför hizmeti sunabiliyoruz. Bizi arayarak bulunduğunuz konuma araç talebinde bulunabilir, aracınızın bulunduğu noktadan bir başkasına siz olmadığınız durumlarda naklini talep edebilirsiniz. Bu özel hizmet sayesinde, özellikle araç kullanmanızın tehlikeli olduğu durumlarda risk almadan aracınızla seyahat edebilirsiniz. Yani Vale Hizmeti, bir çeşit özel şoför hizmetidir. Sürücülerimiz, ihtiyacınız ölçeğinde size kapsamlı hizmet sunabilirler. Bu noktada sizinle aramızdaki protokolün kapsamına göre farklı projeler geliştirilebilir. Yalnızca aracınızın sevkini talep edebileceğiniz gibi, yollar ve trafik konusunda deneyimli bir sürücünün refakatinde şehirde seyahat edebilirsiniz. Vale Hizmeti bütünüyle size göre planlanıp, arz edilen bir hizmet türüdür.

Her Koşulda Deneyimli Sürücü Hizmeti

Aracınızı kullanmanızın tehlikeli olduğu durumlarda; örneğin; alkol aldığınız veya bir rahatsızlık geçirdiğiniz şartlar altında bizi arayın. Bu durumda tehlike riskine katlanmanız gerekmez ve hem kanunlara uygun, hem de güvenli bir seyahat yapabilirsiniz. Bizi Vale Hizmeti için aradığınızda bulunduğunuz konuma bir sürücü göndeririz. Sürücümüz anlaşma şartlarına uygun biçimde sizi veya aracınızı uygun konuma naklettikten sonra ayrılır. Yani hizmet noktadan noktayadır ve sizden hiçbir talebimiz olmaz. Sürücülerimiz, İstanbul yollarına ve trafiğine hakim, güvenli sürüş ilkelerine uyan, deneyimli sürücülerdir. Bununla birlikte, size güler yüzlü hizmet sunmak da vizyonumuzun bir parçasıdır. Konforlu ve güvenli biçimde transfer hizmeti almak için tek yapmanız gereken bizi aramaktır.

Her Noktadan Vale Hizmeti Alabilirsiniz

Bizden Vale Hizmeti alabilmeniz için koşullarınızın ve aracınızın bulunduğu konumun bir önemi yoktur. Biz size İstanbul çapında hizmet sunabiliriz. Bizi telefonla arayarak veya whatsapp üzerinden ulaşarak konumunuzu bildirmeniz yeterlidir. Sürücümüz bulunduğunuz konuma en hızlı şekilde intikal edecektir. Ayrıca dilerseniz özel gün ve geceler için daha önceden rezervasyon yaptırıp, hazır sürücü hizmetine de erişebilirsiniz. Sürücümüz istediğiniz gün ve saatte, aracınızı teslim alacağı noktada hizmet vermeye hazır olacaktır. Özel bir hizmet olan Vale Hizmeti; size özel planlanır ve şartların tüm detaylarını siz belirleyebilirsiniz.
Business Vale; yeni nesil taşımacılık protokolleri ile hizmet üretir. Bizi şimdi arayarak, siz de nitelikli ve güvenli hizmetlerimizden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Firmamız 7 gün 24 sat hizmet vermektedir.

Call Now Button
Open chat
iletişime geç
Merhaba,
size nasıl yardımcı olabilirim?